Haber

Başkan Selvitopu’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu parti merkezindeki makamında ziyaret etti.

Karabağlar Belediyesi’nin devam eden proje ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Selvitopu, CHP Önderliği tarafından temeli atılan Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi’nin inşaatının hızla devam ettiğini söyledi. Önder Selvitopu, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyoruz. Bu anlamda spor kompleksimiz sadece Karabağlar’a değil, İzmir’in tamamına değer katacaktır. Ağır ekonomik krize rağmen çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. İnşallah sizlerin de katılımıyla açılışını gerçekleştirebiliriz” dedi.

Karabağlar’a kazandırdıkları Yıldız Kenter Kültür Sanat Merkezi, Nasreddin Hoca Çocuk Kültür ve Bilim Merkezi, Atatürk Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Aqua Hayat Havuzları gibi birçok tesisten onbinlerce kişi yararlandı; Önder Selvitopu, bu dönemde sosyal donatıları ön plana çıkardıklarını belirterek, “İlçemizde yaşayan 500 bin insanımıza kaliteli ve eşit hizmet verebilmek için sosyal belediyecilik anlayışımızla çalışmaya devam edeceğiz.”

Genel Lider Kılıçdaroğlu’nu 23-24 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Kavacık Üzüm Şenliği’nde ağırlamayı dileyen Önder Selvitopu, Coğrafi İşaret Belgesi aldıkları Kavacık Üzümünü dünyaya tanıtmaya kararlı olduklarını vurguladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Önder Selvitopu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ikizce.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu