Haber

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya 100. Yıl Mahallesini Ziyaret Etti

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, 100. Yıl İlçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Lider Adayı Çetinkaya, “Gittiğimiz her yerde insanların muhabbeti, sevgisi ve ilgisi bizi mutlu ediyor. Allah bize bu sevgiye, bu ilgiye layık işler yapmayı nasip etsin. Umarım kalplerimiz arasındaki bu bağ artarak devam eder.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini açıklamasının ardından kolları sıvayıp sahaya inen AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya, kentin her karışını geziyor.

Seçim faaliyetleri kapsamında 100. Yıl Mahallesi’ni ziyaret eden Çetinkaya, vatandaşların ve esnafın talep ve taleplerini dinleyerek Karabük’te gerçek belediyeciliği ve hizmet belediyeciliğini ön plana çıkaracaklarını söyledi.

Ziyaretin ardından seçim sürecini değerlendiren Çetinkaya, “Gittiğimiz her yerde büyük bir sevgi seli ile karşılanıyoruz. Vatandaşlarımızın güler yüzleri bizi daha da heyecanlandırıyor. Karabük artık AK Partili belediye ile arzu ettiği yaşanabilir şehre kavuşacak.” . Çağımızda insanların hayatını kolaylaştıracak yerinde yatırımlarımız hızla artacak.” Vatandaşlarımızın sosyal memnuniyetini artıracak, huzurlu ve sağlıklı bir şehirde yaşamalarını sağlayacak projelerimizi hayata geçirmek için gün sayıyoruz. AK Parti’nin belediyecilik anlayışı sayesinde keyifli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hayata geçecek. Amacımız hizmet çıtasını daha yukarılara taşıyarak ilerlemektir. Bunu başarmak için çaba göstereceğiz. Kentimizi genciyle, yaşlısıyla, personeliyle, esnafıyla, memuruyla kucaklayıp, istişare kültürüyle yöneteceğiz. Bu şehirde yıllarını geçirmiş, bu şehirde yaşamış, bu şehrin her sokağını, her sokağını, her mahallesini bilen bireyler olarak şehrimize hizmet edeceğiz. Biz istiyoruz. Günlerdir sahadayız ve halkımızın bize olan güveni omuzlarımızdaki sorumluluğu artırıyor. Destekleriyle bizi heyecanlandıran herkese teşekkür ediyorum. 31 Mart akşamı sandıktan zaferle çıkana kadar seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. “Seçimi vatandaşlarımızla birlikte kazanacağız, bu şehri birlikte yöneteceğiz” dedi. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu